Preskočiť na obsah
eduleaders

EPMA je nezisková organizácia spoluzaložená v roku 2004 krajom Vysočina. Hlavným cieľom EPMA je rozvíjať medzinárodnú projektovú spoluprácu európskych regiónov a regionálnych partnerov podporujúcich vývoj inkluzívnej spoločnosti založenej na digitálnych zručnostiach pre všetkých a na rozvoji udržateľných inovácií. 

BRAINBRUSH je budúca generácia mladých, ktorí majú odvahu a sebavedomie uspieť a zároveň rozumejú hodnotám ako férovosť a spolupráca. Zmysel vidíme v tom, že pokiaľ je spoločnosť zložená zo sebavedomých ľudí zladených na spoločných hodnotách, je táto spoločnosť prirodzene tvorivá, otvorená a má chuť posúvať vpred nielen seba, ale aj svet okolo nej.

EVOŠKOLA prostredníctvom interaktívnych aktivít približujeme zaujímavým a hravým spôsobom environmentálne témy a procesy obehového hospodárstva. Vysvetľujeme žiakom význam environmentálneho vedomia  a s tým spojené ich uvedomelé konanie smerom k udržateľnému rozvoju na merateľných výstupoch, k zlepšeniu stavu životného prostredia a k zabezpečeniu harmonizácie vzťahu prírody a človeka ako jej súčasti.