Preskočiť na obsah
eduleaders

 Spätná väzba a sociálna pohoda.

Ako vlastne funguje spätná väzba? Ako spätnú väzbu podávať tak, aby bola pre druhú stranu prijateľná? Ako vytvoriť také sociálne prostredie, v ktorom sa ľudia na spätnú väzbu doslova tešia?

Tento modul je určený:

Riaditeľom škôl a ich zástupcom, ktorí sa chcú vydať na cestu seba objavovania, skúšania, inšpirovania a zbierania nových podnetov a skúseností. Cieľom tohto modulu je, aby ste odchádzali ako osmelený líder, ktorý má dostatok sebavedomia a vďaka tomu chuť čeliť novým výzvam.

 Výstupom tohto modulu je:

Osmelený riaditeľ a zástupca školy, ktorí majú potrebné informácie a nástroje na to, aby dokázali poskytovať a prijímať spätnú väzbu a to v sociálnom prostredí, ktoré je na to vhodne nastavené.

Kľúčové aktivity:

Forma spätnej väzby – Stop, start, continue

Účastníci si skúšajú poskytovať spätnú väzbu na základe gamifikovaného workshopu. Odnesú si pochopenie využívania takejto formy spätnej väzby a súčasne návyk, vďaka ktorému budú podstatne lepšie schopní aplikovať túto formu spätnej väzby vo svojej pracovnej realite.

Sociálna pohoda

Vytvoria sa skupiny po 4 ľuďoch a každá skupina si vezme jeden prvok sociálnej pohody a ten budú, s pomocou návodných otázok, preklápať do svojej školskej praxe. Odnesú si názory a pohľady ostatných účastníkov a zazdieľa dobrú prax v jednotlivých školách.

Spätná väzba

Sdílení a sociální pohoda


Financované Európskou úniou. Vyjadrené názory a postoje sú názormi a vyhláseniami autora(-ov) a nemusia nevyhnutne odrážať názory a stanoviská Európskej únie alebo Európskej výkonnej agentúry pre vzdelávanie a kultúru (EACEA). Európska únia ani EACEA za ne nepreberajú žiadnu zodpovednosť

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *